Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

zemra

E rrallë, vajza humb jetën TRAGJIKISHT, familjarët dhurojnë ORGANET, i shpëtohet jeta një 22-vjeçari: Jeta e saj u shua, por zemra e saj shpëtoi...

Një transplat i rrallë është kryer në Maqedoninë e Veriut duke i shpëtuar jetën një 22-vjeçari. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe me në të një...

Shqipëria, e pesta në Europë për peshën e lartë të vdekjeve nga sëmundjet e zemrës, e fundit për tumoret (Qytetet më problematike)

Shqipëria u rendit e pesta në Europë sa i përket peshës së lartë të vdekjeve nga sëmundjet e qarkullimit të gjakut (zemra, tensioni), pas...

Infermieri i Spitalit Amerikan fiton zemrën e Elvana Gjatës

Shigjeta e Kupidit mund të godasë këdo duke bërë bashkë edhe ata që i përkasin dy botëve të ndryshme, muzikës dhe mjekësisë. ...

Reperi i “vjedh” këngën Bes Kallakut, “Skifterja e Zemrës” në greqisht (Video)

Reperi i njohur grek “Tus” ka sjellë në gjuhën e tij amëtare një tjetër këngë të famshme shqiptare. Bëhet fjalë për...

Rriten me 19% vdekjet nga sëmundjet e zemrës, ja qytetet më të prekura në Shqipëri

Personat që kanë humbur jetën nga sëmundjet e aparatit të qarkullimit të gjakut (Ishemike të zemrës dhe tensioni i lartë i gjakut) u rritën...

Zemrat ‘pushtojnë’ rrugët e Tiranës, vishet me petkun e dashurisë (FOTO)

Po prisni të festoni 14 – shkurtin? Bashkë me ju edhe kryeqyteti ka nisur përgatitjet për të pritur festën e të dashuruarve. ...

Ajet Zeqaj e kishte zemrën në anën e djathtë, atentatori e dinte para se ta vriste

Hetimet për vrasjen e Ajet Zeqajt kanë marrë një rrjedhë tjetër. Dyshimet janë ngushtuar tek persona të njohur me të, nisur dhe...

“From Korça with love”, Rama publikon kartolinën e tij dhe e shoqëron me një zemër të kuqe

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm sot në qytetin e Korçës për të marrë pjesë në prezantimin e antërarëve të rinj të Partisë...

Lajmet e fundit