Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Zef Tirtja

“Do bëj ca lekë dhe do kthehem”, si u zbulua Zefi, ‘Rambo’ shqiptar që kishte kryer 27 vjedhje në Itali (EMRI-FOTO)

Një 48-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet si autor i disa grabitjeve në zonën e Xhenovas. Zef Tirtja prej...

Lajmet e fundit