Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Zdravko Krivokapiç

“Kam antitrupa”, kryeministri i këtij shteti në Europë nuk pranon të vaksinohet kundër Covid-19

Kryeministri i Malit të Zi, Zdravko Krivokapiç ka deklaruar se nuk do të vaksinohet kundër Covid-19, pasi ka një numër të mjaftueshëm të antitrupave....

Brnabiç tha se do të marrin pjesë në “Open Ballkan”, kryeministri i Malit të Zi Krivokapiç: Nuk do t’i bashkohemi nismës, s’ka ndryshim nga...

Kryeministri i Malit të Zi, Zdravko Krivokapiç ka deklaruar se shteti i tij nuk i është bashkuar nismës “Ballkani i Hapur”  për këtë arsye...

Kryeministrit malazez iu bllokua hyrja në doganë? Këshilltari i Ramës hedh poshtë “Fake News”: Çudi se ai erdhi me avion në Rinas…

Në mediet shqiptare dhe malazeze u raportua sot se kryeministri malazez Zdravko Krivokapiç, nuk është lejuar të futet në doganën e Shqipërisë për shkak...

Lajmet e fundit