Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

zbardhen pergjimet

“Lul Basha e ka fajin”, zbardhen përgjimet e grupit që bënte teste false për Covid: O idiot, o plehrë, të puq…

15 urdhër-arreste janë firmosur nga Prokuroria e Tiranës, pas një kallëzimi të bërë nga pronari i një rrjeti laboratorësh për analiza private në Tiranë....

Zbardhen përgjimet: Plan për hedhjen në erë të burgut dhe stadiumit në Shqipëri

Katër personat e arrestuar në Shkodër me akuzën e terrorizmit, dyshohet se vec ndeshjes Shqipëri-Izrael, kishin për qëllim të kryenin akte që do cënonin...

Lajmet e fundit