Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

Zarife Hasanaj

Ngjarja tragjike në Letoni/ Çfarë la pas ushtarakja Zarife Hasanaj, miqtë shpërthejnë në lot

Shpërthimi i një mine i mori jetën efektives së Forcave të Armatosura Zarife Hasanaj si dhe plagosi rëndë dy ushtarakë të tjerë, ditën e...

Ngjarja tragjike në Letoni, reagon Basha: Mendimet dhe lutjet e mija janë me familjarët

Kreu i PD, Lulzim Basha reagon për ngjarjen e rëndën në Letoni, ku humbi jetën efektivja e FA Zarife Hasanaj dhe u plagosën dy...

Ruçi: Ushtarakja Zarife Hasanaj, dëshmore e paqes

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi shpreh ngushëllime për rënien në krye të detyrës të ushtarakes Zarife Hasanaj.   Ruçi shprehu sot...

U vra efektivja e FA dhe u plagosën 2 ushtarakë, çfarë bënte baza jonë në Letoni (DETAJE nga operacioni)

Ditën e djeshme, ushtarët e drejtuesit shqiptarë ishin të gjithë bashkë në bazën Adazi të Natos në Letoni. Ishin vendosur në...

Lajmet e fundit