Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
3.6kmh
100 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

Zana Cela

Zana Çelës i ka përfunduar mandati, hapet gara për drejtuesin e ri të TOB, kriteret që duhet të plotësohen

Ministria e Kulturës ka hapur garën për drejtuesin e ri të Teatrit të Operas dhe Baletit, çka mund të sjellë largimin e Zana Çelës...

Drejtoresha e TKOB, Zana Çela paditet në Prokurorinë e Tiranës, kërkohet hetim për shpërndarjen e roleve

Drejtoresha e Teatrit Kombëtar të Operas dhe të Baletit, Zana Çela, është paditur në Prokurorinë e Tiranës nga solistja Shpresa Beka. Gjithashtu Beka ka...

Me maskë në dorë, drejtoresha e TKOB apel qytetarëve: Kur në muajin mars shikoja televizionet italiane që nxirrnin nga spitalet qindra arkivole çdo… (VIDEO)

Drejtoresha e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit Zana Çela, ka bërë një apel të fortë për qytetarët sa i përket respektimit të masave...

Orinda Huta largohet nga TV Klan? Moderatorja fotografohet me drejtoreshën e njohur

Orinda Huta nisi rrugëtimin e saj në Tv Klan vetëm disa muaj më parë si moderatore e emisionit “Jo Vetëm Modë”. ...

Sherr në zyrë mes Zana Çelës dhe Inva Mulës, çfarë i ndau dy mikeshat e ngushta

Zana Çela dhe Inva Mula prej vitesh ndajnë një miqësi së bashku. Projektet e tyre në Teatrin e Operas dhe Baletit janë gjithnjë të...

Kumbaro, Ademi dhe Çela nën “shënjeshtër”: Tre gra mediokre më në fund bënë një punë përsëmbari, pyetën tutorët e tyre dhe…

Por të tregohem i sinqertë, përsëri emancipimi femëror i këtij vendi në dorë burrash varet. Kësaj here Verdi, Berisha dhe Rama kuardisen këtë...

Çela: Pagat në Teatrin e Operës të mira! U habita kur i pashë

Drejtoresha e re e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit, Zana Çela ishte e ftuar sot në emisionin “Tonight Ilva Tare”. Duke pranuar se...

“Zana, Zana vetëm Zana. Topin e ka Zana, penalltinë e gjuan Zana, në portë Zana”

Gazetari Bledi Mane ka reguar kundër zgjedhjes së Zana Çelës në postin e drejtoreshës së Teatrit të Operas dhe Baletit. Mane sulmon...

Lajmet e fundit