Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

zall gjocaj

Protesta e banorëve të Zall Gjoçajt, Meta: Prokuroria të nisë hetimet, përgjegjësit të dalin para ligjit

Presidenti Ilir Meta mbështet banorët e Zall Gjocajt për mos lejimin e ndërtimit të heceve në këtë zonë, si dhe për mbrojtjen e pasurive...

Blendi Klosi kallëzohet në SPAK, akuzohet për shpërdorim detyre

Banorët e Zall-Gjocaj kanë kallëzuar në SPAK ministrin e Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi pasi e akuzojnë për shpërdorim detyre. Lajmin e kanë bërë të...

Lajmet e fundit