Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

zakoni

Një ZAKON i keq që shpërtheu mes një pandemie

Stresi i akumuluar, koha e lirë dhe ndryshimi i rutinës ditore ishin arsyet kryesore për rritjen e pirjes së duhanit gjatë bllokimit të parë,...

Lajmet e fundit