Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

zajmina vasjari

Zajmina Vasjari: Kur jam martuar unë ka qenë koha e qerosave me X5

Zajmina Vasjari njihet si një ndër personazhet pa komplekse. Këngëtarja iu përgjigj me sportivitet pyetjes në lidhje me çështjet e zemrës. “Kur jam dashuruar unë...

Përgjimet e “nxjerrin zbuluar” Zajmina Vasjarin, si këngëtarja u favorizua nga policët për të kaluar kufirin me fëmijët pa prokurë 

Prokuroria dhe policia ka regjistruar 312 episode ku efektivët e policisë në pikën e kalimit kufitar në morinë kanë marrë ryshfete me qëllim kalimin...

FOTO/ Zajmina Vasjari bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushit

Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari dhe bashkëshorti i saj, Klodian Asllani janë bërë sërish prindër. Ajo ka sjellë në jetë djalin e tyre, i...

Zajmina Vasjari në pritje të ëmbël, këngëtarja publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Zajmina Vasjari është një ndër personazhet më të spikatur dhe më të komentuar në medien rozë. Prej disa kohësh këngëtarja është tërhequr paksa nga muzika,...

Në Shijak “vuajnë” për specialiste ujrash, këngëtarja Zajmina Vasjari emërohet punonjëse e “Kategorisë së Parë”

Këngëtarja e njohur për  publikun shqiptar, Zajmina Vasjari, është emëruar në një post të rëndësishëm në sektorin publik. Një dokument i publikuar në rrjetet...

Presidenti Meta në jahtin luksoz, bën ‘shqiponjën’ krah burrit biznesmen të këngëtares së njohur (Foto)

Edhe pse me agjendë të ngjeshur politike, presidenti Ilir Meta herë pas here ka gjetur rastin të shkëputet për të kaluar pak ditë pushime,...

Nënë e një vajze, Zajmina Vasjari shfaq linjat perfekte me fustanin e kuq

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajzat më të pëlqyera e më të përfolura të shoëbizzit shqiptar. Një vit më parë...

Zajmina Vasjari tregon prapaskenën e fotos me Khloen, do shkriheni së qeshuri

Një vit më parë këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë vajzën e saj Khloe....

Zajmina Vasjari flet për herë të parë për ish-gruan e burrit të saj: Falë edukatës…

Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari ka folur për herë të parë për marrëdhënien me ish-bashkëshorten dhe fëmijët e burrit të saj Klodi, me të...

‘Personi më thashethemaxhi’, Olti Curri i përgjigjet Zajmina Vasjarit: Më vure bombën (VIDEO)

Olti Curri është ndër blogerët më të famshëm, dhe ndër personazhet e njohur më të përfolur në Shqipëri. Olti njihet dhe...

Lajmet e fundit