Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

zaho

Rrëfim i rrallë/ Vajza e Lindës zbulon marrëdhëniet me Edi Ramën dhe Zahon: Jam shumë xheloze për…

Gregu është njish! I talentuar, gjithë humor të veçantë, shumë shok i mirë për mua.

Rama vrapon lumtur me Zahon buzë detit

Kryeministri Rama Pashkët i ka kaluar në shoqërinë e familjes me të vogëlin e tij Zaho që është rritur aq shumë sa është në...

Lajmet e fundit