Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

zaho

Zaho ‘i bie në kokë’ punës që bën i ati kryeministër: Babi vetëm flet

Në një takim të fundit me qytetarët kryeministri Edi Rama ka zbuluar një moment epik me djalin e tij të vogël, Zaho. ...

‘Babi superman’, shikoni ç’i punon Zaho kryeministrit Rama që në pikë të mëngjesit (FOTO)

Një mëngjes ndryshe nga ai i zakonshmi ka qenë ky i sotmi për kryeministrin Edi Rama. Në këtë ditë të diele,...

Vajza e Lindës publikon FOTO të Zahos duke luajtur, ja DETAJI

Në familjen kryeministrore Rama padyshim që Zaho, më i vogli i shtëpisë është edhe më i përkëdheluri. Ndonjëherë kryeministri publikon...

Foto e Ramës me Lindën dhe Zahon e vogël, por ky detaj ka zemëruar shumë simpatizantë

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama ka vendosur ta kalojë me familjen e tij, bashkëshorten Linda Rama dhe djalin e vogël Zaho. ...

Rama thumbon nga Puka opozitën, qytetarja: Zahon do e bëjmë dhëndër! (Si i përgjigjet kryeministri)

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një takim me banorët e Pukës në kuadër të ciklit kombëtar “Bashkia që duam”. ...

Rama publikon FOTON e vajzës së Lindës, Zaho pushon në prehrin e Greg-ut

Kryemistri Rama ka ripostuar në ‘Ista Story’ foton e publikuar pak orë më parë nga Rea Xhillari, vajza e Lindës.  ...

ZAHO RAMA shoqëron të atin, kryeministrin në Gjermani, sa është rritur djali 4-vjeçar i EDI RAMËS

Zaho Rama, tashmë në moshën 4 vjeçare, është mësuar si me kamerat që shoqërojnë të atin, kryeministër të Shqipërisë, ashtu edhe me artin e...

‘Do të prezantoj me Zahon’, Rama viziton familjen e VARFËR, çfarë i premtoi

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video të bërë gjatë vizitës së tij në familjen e Vullnet Shabajt në Postribë të...

Lajmet e fundit