Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

zaho

Safet Gjici: Falenderoj kryeministrin si baba i Zahos që e solli në Kukës, ishte qershia mbi tortë

Kryetari i Bashkisë dhe Presidenti i Klubit të Kukësit, Safet Gjici, ka falenderuar kryeministrin Rama, për prezencën e veçantë të Zahos në inagurimin e...

FOTOLAJM/ Kukësi inaguron stadiumin e ri, në fushë zbret edhe djali i vogël i Ramës, Zaho

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të djalit të tij, Zaho pak para fillimit të ndeshjes Kukësi-Laçi, në stadiumin “Kukës Arena”, i cili...

FOTO/ I shoqëruar nga Zaho, Rama me Spiropalin dhe Kushin marrin pjesë në inagurimin e stadiumit të Kukësit, Safet Gjici u dhuron fanella të...

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga djali i tij i vogël Zaho dhe ministret Elisa Spiropali e Evis Kushi, kanë marrë pjesë në inagurimin...

Dorë për dore me Zahon dhe bashkëshorten Linda, Rama vendos lule në varrin e Papës shqiptar, i shoqëron ish-ministri i Brendshëm (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Romë, Itali, ku po zhvillon disa takime të rëndësishme në kuadër të 30 vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve...

Edi Rama në Itali, e shoqëron bashkëshortja Linda dhe Zaho, 30 vjet marrëdhënie diplomatike me Selinë e Shenjtë (PAMJET)

Kryeministri Edi Rama ndodhet mëngjesin e kësaj të shtune në Selinë e Shenjtë në Romë. Kryeministria ndan pamjet direkte nga ceremonia që po mbahet...

Të kapur dorë për dore, kryeministri Rama së bashku me Zahon kalojnë të dielën së bashku

Kryeministri Edi Rama këtë të dielë po e kalon nën shoqërinë e të birit të tij, Zahos. Ka qenë vetë kryeministri ai i cili në...

Zaho feston ditëlindjen, Gregu publikon momentet teksa i vogli fryn qirinjtë: 7 sot!

Dje, djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho, ka festuar ditëlindjen e 7 dhe mes urimeve të shumta nuk ka munguar as ai...

Edi Rama vizaton shqiponjën, komentuesit e ngacmojnë: E mban veten për piktor, po të ka dalë si laraskë! Me siguri e ka bërë Zaho

Kryeministri publikon në rrjetet sociale një foto të shqiponjë dykrenare, mesa duket të vizatuar prej tij. Mirëpo, komentuesit “kritikë” kanë nisur ta ngacmojnë sepse...

Rama i prekur për fitoren: Faleminderit grua. Je opozita e vetme që s’të mund dot. Zaho s’erdhi se u mërzit me mua që ia...

Kryeministri Edi Rama ka falenderuar familjen e tij për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë këtyre ditëve të fundit, ditë të vështira për të...

“Dorë për dore me prindërit”, Greg Rama publikon VIDEOT e veçanta, Zaho i gëzuar në Lungomare

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregor Rama ka publikuar në Instagram disa video të veçanta të Zahos së vogël sot në Vlorë, në mitingun...

Lajmet e fundit