Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Zaho '

I kapur për dore me Zahon, Rama publikon foton nga Vunoi

Kryeministri Edi Rama këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë në fshatin turistik të Vunoi, Himarë. Kreministri është zhveshur nga kostumi zyrtar dhe ka vendosur që...

Lajmet e fundit