Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Yzberisht

Aksident i rëndë në Yzberisht, makina përplas për vdekje një të moshuar

Një aksident tragjik ka ndodhur gjysmë ore më parë në Tiranë, në rrugën "Tre Dëshmorët". Mësohet se një shofer 31 vjeçar ka përplasur për...

VIDEO: Shpërthen bombola brenda apartamentit të Tiranë, banorët dalin të tmerruar

Një bombol ka shpërthyer në katin e dytë të një pallati në zonën e Yzberishtit në Tiranë. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 12:00...

Depoja e armëve në Yzberisht, zbardhet dëshmia e një prej të arrestuarve: Nuk kam lidhje, bëj piktura dhe punoj si berber

Ervis Bakalli dhe Dorian Kalo kanë dalë sot përpara gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë, pasi dy ditë më parë banesën e...

Shpërthim në Yzberisht, tritoli ishte vendosur në qepenën e dyqanit (Emri i pronarit)

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me shpërthimin me triton që u shënua mbrëmjen e djeshme në një servis celularësh në Yzberisht. Ngjarja u...

Vatër zjarri në Yzberisht, flakët rrezikojnë të “shkrumbojnë” banesat, zona mbulohet nga re tymi (FOTO)

Një vatër zjarri është aktivizuar pasditen e sotme në zonën e Yzberishtit, në Tiranë. Flakët janë përhapur me shpejtësi për shkak të erës, të cilat...

Aksident në Yzberisht, makina përplas 6 vjeçarin , dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Yzberishtit në Tiranë.Një makinë e drejtuar nga 29 vjeçari M.Gj ka përplasur një fëmijë...

Një 31-vjeçar kapet ‘mat’ në Yzberisht, arrestohet duke i shitur drogë 27-vjeçarit  

Një 31-vjeçar është arrestuar pasi u kap duke i shitur drogë një 27-vjeçari. Policia ka vënë në pranga 31-vjeçarin me iniciale...

Tirana nesër pa drita, ja oraret dhe zonat që do të kenë mungesë energjie

Ditën e nesërme Tirana do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Njoftimi bëhet i ditur nga OSHEE, përmes një statusi në 'facebook'. ...

Autobuzi i Yzberishtit përplaset me murin e lavazhit, dyshohet për pasagjerë të lënduar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet. Një autobuz i linjës së Yzberishtit është përplasur me...

Yzberishti dhe Unaza e Re pa drita, reagon OSHEE: Defekti në kabinën private, po punohet me shpejtësi

OSHEE reagon pas ndërprerjes së energjisë elektrike në zonën e Unazës së Re dhe Yzberishtit në Tiranë. OSHEE bën me dije...

Lajmet e fundit