Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

YURI KIM

Enkelejd Alibeaj zbardh takimin me Kim: Diskutuam për zgjedhjet vendore të 14 Majit

Kryetari i komanduar i PD, Enkelejd Alibeaj ka zbardhur takimin që ka zhvilluar sot me ambasadoren Yuri Kim. Alibeaj shkruan se kanë folur për zhvillimet...

Damian Gjiknuri zbardh takimin me Yuri Kim: Folëm për zgjedhjet e 14 Majit dhe situatën politike në vend

Sekretari i PS Damian Gjiknuri zbardh takimin që ka zhvilluar sot me ambasadoren Yuri Kim, në selinë rozë. Numri dy i socialistëve tregon se...

Yuri Kim në Kuvend për takim me Alibeajn, pritet të shkojë dhe në selinë e Partisë së Lirisë

Ambasadorja e SHBA në Tiranë ka mbërritur pak momente më parë në Kryesinë e Kuvendit. Yuri Kim do të takohet me Enkelejd Alibeaj, kryetar...

“Bashkimi bën fuqinë”, Kim për sfidat e sigurisë Evropiane: Është shumë e qartë që SHBA dhe Shqipëria janë bashkë

Ambasadorja Yuri Kim ka marrë pjesë në një takim ku është diskutuar për Sfidat e Sigurisë Evropiane. Ambasadorja gjatë fjalës së saj tha se sfidat...

Yuri Kim shfaqet në selinë e Partisë Socialiste

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim është shfaqur paraditen e kësaj të mërkure në selinë e Partisë Socialiste. Ajo shoqërohet nga një përfaqësues...

Yuri Kim mesazh për 8 Marsin: Nderim për gratë që luftuan për të drejtën e votës, në 14 maj jepini vlerë votës suaj!

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka përcjellë një mesazh urimi për të gjitha gratë në Ditën Ndërkombëtare të Gruas. Diplomatja amerikane nderon gratë...

Me foto me mësuesen, Yuri Kim urim për 7 Marsin: Faleminderit që më edukove dhe më inkurajove të ëndërroja

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka uruar 7 Marsin, ditën e mësuesve në një mënyrë të veçantë. Ajo ka postuar një foto me...

Berisha sërish akuza ndaj Yuri Kim: Përdori pushtetin e ambasadës së SHBA për të mbajtur Lulzim Bashën, njeriun e paguar nga rusët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbajtur fjalën në mbledhjen e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike. Gjatë fjalës së tij, Berisha edhe një herë ka hedhur akuza...

VIDEO PËR TË MOS U HUMBUR/ Yuri Kim i blen të moshuarit gjithë çajin e malit, para syve të policëve bashkiakë

Ambasadorja Yuri Kim është filmuar në Sheshin Skënderbej teksa blen një krah me çaj mali, nga një zotëri i moshuar që endet çdo ditë...

Sali Berisha akuzon Yuri Kim nga selia e PD: Ndërhyri në mënyrë brutale në gjyq, do Lulzim Bashën si kufomë në krye të partisë!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar drejtpërdrejt ambasadoren Yuri Kim, për vendimin e djeshëm të Gjykatës së Apelit, e cila e dërgoi çështjen për vulën...

Lajmet e fundit