Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

yuri kiim

Presidenti Bajram Begaj pret dy senatorë amerikanë, në takim e pranishme dhe Yuri Kim

Presidenti i Republikës Bajram Begaj, priti sot në një takim senatorët amerikanë, Chris Murphy dhe Gary Peters, të cilët po vizitojnë Shqipërinë në kuadër...

Yuri Kim uron fëmijët për 1 Qershorin: Po punojmë fort që e ardhmja juaj të jetë më e ndritshme se e jona

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim,  ka uruar fëmijët shqiptarë për festën e 1 Qershorit. Përmes disa fotove mes tyre, Yuri Kim shkruan se prindërit punojnë...

Lajmet e fundit