Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

youtuberi

Nuk ndalet Youtube-ri britanik, pas Arta Nitajt, publikon foto dhe video të një tjetër modeleje shqiptarë në shtrat me…(Foto- Video)

Duket se “YouTube-ri” britanik Teddy Grey s’ka ndërmend të ndalet dhe vijon të hedhë akuza të rënda ndaj modeleve shqiptare. Teddy Grey, i cili komenton...

Lajmet e fundit