Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Ymer Minxhozi

Ndërron jetë gazetari i njohur Ymer Minxhozi

Është ndarë nga jeta gazetari dhe publicist i njohur Ymer Minxhozi. Ymer Mixhozi ka ndërruar jetë ditën e sotme në banesën e tij në moshën...

Lajmet e fundit