Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Ylli Rakipi

Sali Berisha duhet të japë dorëheqjen!

Nga Ylli Rakipi Sali Berisha duhet të japë dorëheqjen! Mos u çudisni! Nuk është një shprehje e lajthitur. Sali Berisha duhet të japë vërtet dorëheqjen nga kryetar...

“Kam bërë rrugën e Kombit”, Nxehet Ylli Rakipi: Mos i merr meritat Berishës dhe mos i bjer tavolinës se do e paguash! Ju operatorë,...

Kryeministri Edi Rama shpeshherë është akuzuar nga opozita për projekte 3D dhe aspak punë konkrete, ndërkohë që sot në mbrëmje Basha i tha gjatë...

Gazetari sfidon Bashën për emrat e oligarkëve, por ai refuzon të përgjigjet, Rakipi: I nxorri Berisha, i majmi Rama, ti do i mbash mesa...

Gazetari Ylli Rakipi i ka kërkuar sonte kryedemokratit Lulzim Basha që të përmendë emrat e oligarkëve për të cilët ai ka thënë se janë...

Gazetari ia thotë në sy Ramës: Ata që të kanë ndihmuar ty deri dje, para 20 ditësh kanë bërë takime të fshehta me këta...

Gazetari Ylli Rakipi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme përballë kryeministrit Rama, duke thënë se personat që kanë ndihmuar Ramën, kanë...

‘Portalet shqiptare janë kobzeza’, Ylli Rakipi përplaset me aktivisten: S’jam aty se ta tregoj unë

Drafti me ndryshimet në Kodin Penal që po përgatitet nga Ministria e Drejtësisë parashikon disa ndryshime të rëndësishme ligjore. Ndalimi i...

“Partia shtrihet horizontalisht”, Ylli Rakipi ironizon me deklaratën e Spiropalit: Me siguri shtriheni edhe vertikalisht, jeni zonjë e fortë shumë!

Ministrja për marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka parashikuar se Partia Socialiste nuk e diskuton fitoren në zgjedhjet e 25 prillit, madje shtoi se...

Ylli Rakipi vë në lojë Bellanicën: S’je stabël…Mos ke parë dhe Bashën me të vdekurit. Ndërhyn Spiropali: Ai ka qenë dëshmitar i masakrës…

Dëshmitari i masakrës së Krushës në Kosovë, Milaim Bellanica, është vënë në lojë nga gazetarët Ylli Rakipi dhe Çim Peka në emisionin e këtij...

Ylli Rakipi zbulon postin e “zyrtares së lartë të Rilindjes” dhe ambasadorin në “videon erotike”

“Kanë filluar të dalin fjalë që mund te jetë Soreca, nëse kanë një video për Sorecën, që Rilindja i ka dhënë një zv/ministre në...

Ylli Rakipi sërish në gjyq me Edi Ramën: Kërkon të më dënojë për agjitacion e propagandë

Gazetari Ylli Rakipi ka nisur një proces të dytë gjyqësor me paditës kryeministrin Edi Rama. Rakipi është paditur këtë herë për...

Me pije në duar në ceremoninë e LSI, Gramoz Ruçi ‘ia shtron muhabetit’ me Kryemadhin, Ramën dhe Rakipin (FOTO)

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka qenë një ndër të ftuarit në ceremoninë e 15-vjetorit të themelimit të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Ruçi...

Lajmet e fundit