Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

ylli manjani

Që SPAK të mos bëhet Spaç… Shqiptarët i zë të gjithë ligji i vettingut

Ish-ministri Ylli Manjani thotë se që SPAK të mos kthehet në Spaç, duhet qeverisje, menaxhim, motivim, shpërblim të drejtë për punën dhe kontributin e...

Ambasada dhe Konsullata shqiptare në Greqi “forcojnë bashkëpunimin”, ironizon ish-ministri: Qenkan takuar me njëri-tjetrin ejjjj! Uaa, uaa

Ish-ministri Ylli Manjani ironizon një takim të zhvilluar në Greqi mes përfaqësueses së Ambasadës së Shqipërisë atje dhe përfaqësuesit të Konsullatës shqiptare në Janinë. Një...

“Pse nuk e dekorove gazetën për 30 vjetor”, ironia therëse e Ylli Manjanit: Nikollë, dekoratën e Koha Jonë e mori Vasili… Laçi, pas vdekjes

Nikoll Lesi, botuesi i gazetës “Koha Jone” që këtë vit festoi 30 vjetorin e themelimit të saj, i ka shkruar dje një letër Presidentit...

Ylli Manjani: Ilir Meta ka humbur kredon minimale për të kryer detyrën, përfshirja në debatin publik zgjedhor është fakt kompromentues për Presidentin

Ylli Manjani, ish-ministër i LSI në Qeverinë Rama, thotë se Ilir Meta ka humbur kredon minimale publike për të kryer detyrën e Presidentit të...

Manjani: Në parti njëri tërheq karrocën, të tjerët si pleshta te b*tha e kalit. Kush shet votën, me LIGJ të mos votojë më kurrë!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani deklaroi mbrëmjen e sotme se duhet të bëhet një ligj për ata që shesin votën që t’i ndalojë të...

BBC: Mbetjet e raketës kineze bien në tokë këtë fundjavë; Ironizon Ylli Manjani: Se mos e kanë lëshuar aleatët të bjerë tek Mali me...

Media ndërkombëtare BBC ka shkruar sot një artikull në të cilin thuhet se, mbetejet e një rakete hapësinore të lëshuar nga Kina do të...

Manjani kundërshton Kryemadhin për “dështimin” e LSI: Gabimet euforike të drejtuesve çuan në dështim

Ylli Manjani, një ish-zyrtar i LSI në komentet e bëra për mospërfaqësimin siç duhet të 107 mijë votave që mori kjo parti, thotë se...

Manjani thotë se ka krizë lidershipi alternativ: Ramës t’i themi PUNË TË MBARË! I vetëm përballë të gjithëve, me dy mandate dhe skandale fitoi…(E...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komenton rezultatin e deritanishëm në zgjedhje, dhe ndonëse bën thirrje që të priten shifrat përfundimtare, nuk e kursen një...

Ish-ministri i Drejtësisë: SPAK të “mbërthejë” kryeministrin për rastin “Bechetti”

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se SPAK duhet të hetojë kryeministrin Edi Rama për “shpërdorim të detyrës” lidhur me çështjen “Bechetti”. Përmes një postimi...

Ylli Manjani zbulon pse s’pranon Edi Rama DEBAT PUBLIK: Lulzim Basha e shkërmoq fare! Në vitin 2000 debatoi me Mustafajn, që atëherë…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se kryeministri Edi Rama nuk pranon të dalë në debat publik përballë kryedemokratit Lulzim Basha pasi ky i...

Lajmet e fundit