Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ylli baka

Mungesa e koncerteve në kohë pandemie, Ylli Baka tregon se sa ‘paga lufte’ ka përfituar

Pandemia COVID-19 paralizoi pothuajse gjithë ekonominë e vendit, pasi shumca e bizneseve u detyruar të qëndronin të mbyllur. Ndër të prekurit...

E papritur/ Agron Llakaj dhe Ylli Baka i prishin emisionin Jonida Shehut pak orë para transmetimit

Mbrëmjen e sotme, ashtu siç edhe është njoftuar, në Soirée-në e Jonida Shehut pritet të zhvillohet ‘Nata Vlonjate’. Mjaft emra të...

Pas Sinan Hoxhës, Bes Kallaku i ‘nxjerr bojën’ Ylli Bakës

Ashtu si shumë personazhe të njohur publikë, edhe aktori Bes Kallaku është bërë pjesë e sfidës ‘10 years challenge’. Por ndryshe...

Pas “Baftjarit” Bes Kallaku dhe Ylli Baka godasin sërish me klipin e ri (VIDEO)

Pas suksesit të këngës së fundit, Bes Kallaku dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e tyre më të re. Dyshja...

“Baftjari” i Bes Kallakut dhe Ylli Bakës, fenomen i lindur nga skandali që zbuloi gazetari Enrik Mehmeti (VIDEO)

Video Skandali: Pas daljes së lumit Vjosë nga Shtrati u përmbytën me qindra banesa,biznese dhe mijra hektarë dokë ku dëmet ishin...

Do shkriheni së qeshuri me këngën e Baftjarit nga Bes Kallaku dhe Ylli Baka (Video)

“Baftjar, Baftjar je super i papar”, është publikuar bashkëpunimi më i fundit i këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Ylli Baka me aktorin e...

Lajmet e fundit