Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

ylber xhahysa

Përfundojnë hetimet, shkon për gjykim çështja e Leonardo Bashaliut, vrau Ylber Xhahysën se e ofendoi

Prokuroria ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim të pandehurin Leonard Bashaliun, i cili akuzohet për vrasjen e Ylber Xhahysës. Tani pritet që gjykata...

Në rrugën ku vëllai i tij vrau një person 7 muaj më parë, Albi Bashaliu sa doli nga lokali, një person e thirri dhe...

Albi Bahsaliu, 32 vjeç, mbeti i vdekur mëngjesin e kësaj të hëne në Gjoçaj të Peqinit pasi u qëllua për vdekje me breshëri plumbash...

Ekzekutimi i 32 vjeçarit në Peqin dyshohet për hasmëri, vëllai i Albi Bashaliut vrau një person për gërvishtjen e makinës

Albi Bashaliu, 32 vjeçari i vrarë sot në Peqin, është vëllai i Leonard Bashaliu. Ngjarja ka ndodhur në orët e paradites së kësaj të...

Ekzekutoi Ylber Xhahysën se e kishte qëlluar me grusht para 5 vitesh, gjykata lë në burg autorin: S’do ta vrisja, por më kërcënoi e...

Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Leonard Bashaliun, i cili akuzohet për vrasjen e Ylber Xhahysës, pak ditë...

Dalin EMRAT: Ky është autori i vrasjes dhe viktima në Peqin, kishin njohje me njëri-tjetrin, familjarët panë ngjarjen

Leonard Bashaliu është 40 vjeçari i arrestuar nga Policia e Elbasanit si autor i vrasjes me armë zjarri mëngjesin e sotëm, në fshatin Gjoçaj,...

Lajmet e fundit