Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
51 %
2.6kmh
0 %
Mër
16 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

xubi i yzberishtit

“Arrest shtëpie” për shoferen e makinës në aksidentin ku vdiq “Xubi” i Yzberishtit, motori ishte me 180 km/h

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën arrest me burg për shoferen e përfshirë në aksidentin ku humbi jetën Fatmir Avdillari, i njohur si “Xubi”...

VIDEO E FRIKSHME: “Pikë plumbi me motor”, momenti kur viktima Xubi i Yzberishtit “fluturon” në ajër pasi u përplas me makinën

Video që do shihni më poshtë përmban pamje të rënda. Është momenti kur përplaset për vdekje Fatmir Avdillari, i njohur si “Xubi i Yzberishtit”....

Ishte me motor kur e përplasi makina pak më parë, kush është viktima “Xubi i Yzberishtit”, i akuzuar për vrasje të bujshme në Tiranë...

Mesditën e sotme një aksident i rëndë me vdekje ndodhi në zonën e Yzberishtit, te bulevardi “Migjeni”. Një makinë Toyota me drejtuesen 38-vjeçare E.M...

OFL i dërgoi formularin e vetëdeklarimit, kush është Fatmir Avdillari i njohur si ‘XUBI i Yzberishtit’, nga vrasja e biznesmenit italian te ekzekutimi i...

Ditën e sotme Operacioni Forca e Ligjit (OFL) i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë 3 personave të dënuar më parë, mes të...

OFL zbarkon në Tiranë, formular vetëdeklarimi për 2 GRABITËSIT dhe ‘XUBI-n’ e Yzberishtit (EMRAT)

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë 3 personave në Tiranë, të dënuar për vepra të ndryshme penale. ...

Lajmet e fundit