Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

xibrake

Ngjarje e mistershme në Xibrakë, BMW X5 del nga rruga, por shoferi e braktis dhe zhduket prej aty

Një aksident/incident raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Elbasan-Librazhd. Një BMW X5 ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në fushë, ndërkohë...

Aksident i frikshëm në Xibrakë, makina përmbyset në mes të rrugës, disa të plagosur (FOTO)

Katër persona kanë mbetur të plagosur nga përmbysja e një makine në rrugën Librazhd-Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pak më parë në...

Përplasen keq dy makina në Xibrakë, plagosen shoferët

Një aksident ka ndodhur rreth 30 minuta më parë në autostradën Librazhd-Elbasan. Mësohen se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në...

Në burg për kokainën e Xibrakës, Ermal Hoxha bën veprimin e papritur

I dënuar për kokainën e sekuestruar në Xibrakë, nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha duket se edhe pas disa vitesh që vuan dënimin në burg,...

Laboratori i drogës në Xibrakë, avokatët kërkojnë gjykime të shkurtuara, ja kur shpallet vendimi përfundimtar për nipin e Enver Hoxhës

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda shqyrtoi sot ankimimet në lidhje me çështjen  “Xibraka”. Sakaq, avokatët kërkuan ndryshimin e vendimit...

Aksidenti në Xibrakë, ndërron jetë në spital 12-vjeçarja

Ditën e djeshme në aksin Elbasan-Librazhd, në afërsi të Xibrakës është shënuar një aksident i rëndë ku si pasojë janë plagosur 7 persona, të...

Lagështia në rrugë shënon një tjetër aksident, automjetet përplasen në seri, 7 të plagosur

Një aksident i rëndë ku janë përshirë disa makina ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd në afërsi të Xibrakës. Disa automjete janë...

Çmenduri në rrugët e vendit ,furgoni plot me pasagjerë udhëton me goma të çara

Ditën e sotme, shoferi i një furgoni ka vënë në rrezik jetën e pasagjerëve që kishte në mjetin e trasportit, për shkak të një...

“Xibraka”, SMS-ja që shpëtoi Genci Xhixhën dhe dyshimet për dekonspirim

Prokuroria evidenton një fakt misterioz në dosjen “Xibraka” të dërguar në gjykatë këtë javë me dhjetë persona të pandehur, njëri prej të cilëve në...

Lajmet e fundit