Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

xhulio prela

U vra sot në atentat, kush është Brilant Martinaj i përfshirë në vrasjen e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela

Brilant Martinaj dyshohet të ketë qenë shënjestra e atentatit të sotëm me tre viktima në mbikalimin e Fushë Krujës. Brilant Martinaj ka mbetur i vrarë...

Drejt Xhulio Prelës ka qëlluar me armë një person i tretë, as Sherrniku dhe as Martinaj (DETAJET)

Detaje të reja kanë dalë për vrasjen e efektivit të FSHN-së, Xhulio Prela. Sipas informacioneve për mediat, në drejtim të Prelës...

Dyshohet si autori i vrasjes së Xhulio Prelës, Brilant Martinaj ndodhet në Turqi, vrasësit u konfliktuan me efektivin për dritat e gjata të makinës...

Efektivi i FSHN-së, Xhulio Prela u vra në orët e para të mëngjesit të 5 dhjetorit, teksa po udhëtonte me makinë drejt Tiranës. ...

Identifikohen 3 autorët e vrasjes së efektivit Xhulio Prela, 26-vjeçari u ekzekutua në makinën e tij

Policia ka identifikuar tre autorët që ekzekutuan  me armë zjarri efektivin Xhulio Prela. Sipas informacioneve për "Fax News", janë shoqëruar disa...

Lajmet e fundit