Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

xhulio lici

Apeli liron specialin e RENEAS Xhulio Liçi, pa rrugës të moshuarin dhe e mori në makinë: Policia e arrestoi në Ndroq se kishte 1...

Gjykata e Apelit ka liruar nga burgu efektivin e Forcave Speciale RENEA, Xhulio Liçi, pas qëndrimit 35 ditë në burg me afat. I riu...

1 kg kokainë në makinën e Xhuljo Liçit, togat e zeza lënë në burg, efektivin e RENEA-s dhe trafikantin

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën për Dedë Nimani, efektifin e RENEAS, Xhuljo Lici, dhe Luan Gacin. Bëhet me dije se Gjykata ka vendosur “arrest...

FOTO/ Ky është efektivi i RENEA-s që u kap sot me kokainë, zbulohen EMRAT e bashkëpunëtorëve të tij

Personi që shihni në foto është oficeri i RENEA-s, Xhulio Liçi. Ndërkohë detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e paprecedentë që...

EMRI/ Kush është oficeri i RENEA-s që u kap sot me kokainë; policia e kishte ndjekur prej ditësh dhe…

Efektivi i RENEA-s që u kap sot së bashku me dy bashkëpunëtorët e tij është Xhulio Liçi. Ai është kapur në flagrancë duke e...

Lajmet e fundit