Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

xhevat hana

Flet vajza e Xhevat Hanës: Si na kërcënuan për çështjen e Remzi Hoxhës dhe Zani Çaushit

Albana Hana është vajza e dytë e Xhevat Hanës. Ai ishte baba i katër fëmijëve, tre vajzave dhe i një djali. Prokurori i disa...

Vdekja e prokurorit të dosjeve të “nxehta”, dyshime se u helmua qëllimisht

Ndarja nga jeta në 5 janar 2012 të Prokurorit të Krimeve të Rënda, Xhevat Hana u shoqërua me një pikëpyetje të madhe për shkak...

Lajmet e fundit