Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

xherdan shqiri

VIDEO/ Tifozi “i çmendur” shqiptar bën tatuazh në gjoks Xhakën dhe Shaqirin

Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri janë kthyer në figurat më të përfolura të momentit teksa dyshja mposhti Serbinë në Kupën e Botës duke e...

Lajmet e fundit