Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Xheraldina Vula

As mamaja e Ledrit nuk i shpëtoi infektimit nga Covid-19, ja si është gjendja e saj shëndetësore

Të shumtë janë ata persona të njohur të cilët  nuk po i shpëtojnë infektikimit nga Covid-19. Një tjetër personazh është infektuar së fundmi nga koronavirusi...

Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula publikojnë hitin e verës, nëna e reperit jep ndihmën më të madhe

‘M’ke harru’ është kënga më e re që pritet të ‘djegë’ diskotekat e verës. Ermal Fejzullahu ka bashkuar sërish forcat me...

Masterchef Junior Albania: Zbulohen shefat që do gjykojnë fëmijët (Foto)

Blogeri i njohur Olti Curri zbulon detaje të reja lidhur me spektaklin e gatimit Masterchef, këtë herë me protagonistë fëmijët. ...

Lajmet e fundit