Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

xhep

Rama habit pogradecarët, nxjerr filxhanin nga xhepi dhe e lexon në fushatë

Ndryshe nga zakonisht kryeministri Edi Rama kishte marrë një filxhan me vete në takimin e fushatës elektorale në Pogradec. Rama nxorri...

‘Mos t’a shoh bojën, dil këput qafën jashtë, b*th m*t’, si reagon babai shqiptar kur i gjen djalit drogë në xhep (VIDEO)

Si do të reagonin prindërit shqiptarë nëse i gjejnë djalit kokainë në xhep. Këtë kanë dashur të tregojnë dy djem, me anë të një...

Kapet me peshore dhe heroinë në xhep, arrestohet shpërndarësi i drogës në Berat (EMRI)

Policia e Beratit ka vënë në pranga një 22 vjeçar, shpërndarës heroine. Pas informacioneve të marra në rrugë operative si dhe hetimi...

Lajmet e fundit