Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

xhensila sota

Vrasja e Pjerin Xhuvanit mund të parandalohej, dosja e Elbasanit: Dy zv.drejtorët nuk ndërhynë, “Shqiponjat” u fshehën, reagoi vetëm policja Xhensila Sota

6 efektivë të "Shqiponjave" në Elbasan janë pezulluar nga detyra dhe dy zv.drejtorët e Policisë, Nikollaq Palla dhe Albert Nushi, janë dërguar në masë...

Dhëndri i vikimës në rrezik për jetën, policja i nënshtrohet operacionit, gjendja shëndetësore e katër të plagosur nga ngjarja në Elbasan

Ngjarja e djeshme në Elbasan, ku mbeti i vrarë Pjerin Xhuvani, dhe katër të tjerë u plagosën ka tronditur gjithë vendin. Të plagsour nga ngjarja...

Gazetarja nxjerr një tjetër emër të përfshirë në ngjarjen e Elbasanit: Ndodhet në Polici, ishte shoferi i makinës pa targa me xhama të zinj

Gazetarja e T.CH, Anila Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Elbasan, ku mbeti i vdekur...

Taulant Balla për ngjarjen: Furgona me paramilitarë kanë ardhur që në mëngjes në Elbasan, turp ajo që deklaroi Bardhi i PD pak metra larg...

Drejtuesi politik i PD në Elbasan, Taulant Balla menjëherë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në Elbasan, ka shkuar në spital për të...

Ngjarja TRONDITËSE në Elbasan, reagon Shkëlzen Berisha: Krimi në këtë qytet vret jo për vete, por për Edi Ramën

“Krimi ne Elbasan vret dhe blen vota jo per vete, por per Edi Ramen!”. Kështu shprehet djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha me...

Zbulohen emrat e të plagosurve në Elbasan, mes tyre efektivja, dhëndrri i viktimës dhe tre të tjerë të përfshirë në ngjarje të rënda (HISTORIKU)

Zbardhen identitetet e të plagosurve të sotëm në qytetin e Elbasanit, ku fatkeqësisht pati dhe një viktimë i identifikuar si Pjerin Xhuvani, Drejtor i...

“Na qëlluan të parët”, ZBARDHET dëshmia e ish-efektivit të RENEA-s që vrau Pjerin Xhuvanin: E bëra për vetëmbrojtje

Zbardhet dëshmia e autorit të krimit të sotmë në Elbasan, Arbër Papleka, i cili vrau Pjerin Xhuvanin dhe plagosi tre të tjerë, efektiven e...

EMRI-FOTO: Kjo është efektivja e “Shqiponjave” që mbeti e plagosur nga të shtënat në Elbasan (Si është gjendja e saj shëndetësore)

Xhensila Sota është efektivja e policisë së “Shqiponjave” që ka mbetur e plagosur në këmbë sot pas të shtënave me armë zjarri mes disa...

Lajmet e fundit