Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

Xhensila Myrtezaj

Bes Kallaku ha kosat e vajzës, ‘çmendet’ Xhensila: S’ke faj ti shpirti i mamit, më raft pika, 4 kosaaaa, hej zot i madh (VIDEO)

Bes Kallaku është bërë sërish "problem" në shtëpi. Kësaj here ka ngrënë kosat e vajzës së vogël. Ai thotë se i...

‘Kur vjen gruaja në krevat’, Besi sheh Xhensilën me maskë fytyre: Fantazamaaa, kush je tiii?! (Video)

Mesa duket Bes Kallaku as kur shtrihet në krevat nuk i lë shakatë. Së fundmi ka postuar në 'Instagram' një video...

Lajmi i rremë për tërmet 6 ballë nxori mbrëmë në rrugët e Tiranës edhe VIP-at: Nuk do e besoni ku përfunduan Besi dhe Xhensila...

Lajmi i rremë që qarkulloi në media, ku 'parashikohej' një tërmet 6 ballë në orën 23:30 nxori në rrugë mijëra qytetarë të Tiranës mbrëmjen...

2 vite të martuar, Bes Kallaku i bën dedikimin romantik Xhensilës

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar. Ata së bashku po bëjnë 2...

E akuzuan për fotoshop tek kërthiza, reagon Xhensila

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të shumtë janë ata që kanë interes për të. ...

‘Paskan harru me ta qit kthizën photoshop i gabuar’, fansat kapin ‘mat’ Xhensilën

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, komentohet shpesh në media për jetën e saj private dhe atë profesionale. Një...

Xhensila publikon FOTON seksi, nervozohen fansat: Ku e ke kërthizën?

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të shumtë janë ata që kanë interes për të. ...

Ia bëri dhuratë vajzës për ditëlindje, zbulohet çmimi marramendës i qenit që bleu Bes Kallaku

Më datën 12 korrik, vajza e e Xhensila Myrtezait dhe Bes Kallakut festoi një vjetorin e lindjes. Prindërit i organizuan Ajkës...

Pas ditëlindjes së vajzës, Xhensila dhe Besi publikojnë FOTOT më speciale nga festa

Ditën e djeshme, vajza e Xhensila Myrtezait dhe Bes Kallakut festoi një vjetorin e lindjes. Prindërit i organizuan Ajkës një festë...

1-vjetori i Ajkës, dalin PAMJET nga FESTA madhështore (TORTA QË NUK DUHET HUMBUR)

Në këtë 1 vjetor, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë vendor t'i organizojnë një festë madhështore vajzës së tyre Ajkës. ...

Lajmet e fundit