Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Xhensila Myrtezaj

E kthen në “skifter”, Bes Kallaku zbulon pjesën më “hot” në trupin e Xhensilës

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Së fundmi Bes Kallaku është pyetur në emisonin...

“Kemi pasur momente të vështira”, për herë të parë Xhensila tregon krizat në marrëdhënien me Besin

Prej shumë vitesh këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në një histori dashurie me aktorin e njohur, Bes Kallakun, të cilët janë prindër edhe të një...

Xhensila tregon si e ka përjetuar divorcin e prindërve: Isha e vogël, por kuptova çfarë ishte jeta

Këngëtarja e njohur Xhensina Myrtezaj ka pasur një fëmijëri të vështirë, pas divorcimit të prindërve të saj kur ajo ishte shumë e vogël. Në një...

Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen, URIMI i Besit merr të gjithë vëmendjen e ndjekësve (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen e saj të 29-të.Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta....

Nënë për herë të dytë? Xhensila Myrtezaj ka një lajm të bukur

Më herët u aludua se këngëtarja Xhensila Myrtezaj është shtatzënë. E gjithçka nisi vetëm nga një foto të publikuar në Instagram nga Xhensila ku...

FOTO/ Komplet ndryshe, Xhensila Myrtezaj mahnit me pamjen e saj të re

Xhensila Myrtezaj është një ndër vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. Ajo është shumë e njohur jo vetëmm për hitet e njëpasnjëshme, por...

Një vogëlushe me fat, Ajka merr suprizën më të bukur nga mami dhe babi në Paris

Vogëlushja e familjes Kallaku dje festoi ditëlindjen e saj të tretë dhe mami me babin i kishin përgatitur një super suprizë. Me këtë rast ata...

“I lutesha Zotit, më ler të jetoj vajzën”, Xhensila rrëfen betejën e vështirë me Covid-19: Filluan të dridhurat, oksigjeni iku komplet…

Xhensila Myrtezaj është një ndër vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për emisionin “E ardhmja është...

“I lashë roje nga mbrapa”, Bes Kallaku tregon sekretin për Xhensilën: Doja të dija ku ishte, me kë ikte…

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar dhe shumë të pëlqyer nga publiku. Dashuria e tyre ka...

Bes Kallaku “përvesh mëngët” dhe i futet me “kokë” punëve të shtëpisë

Ndryshe nga herët e tjera, këtë fundjavë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur që të “përveshin mëngët” dhe ti futem me “kokë” punëve. Çifti...


Lajmet e fundit