Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

xhenaze

Falja e xhenazes së Heroit Arjan Sala, momentet para se të përcillet në banesën e fundit

Trupi i pajetë i 32-vjeccarit Arjan Sala u gjet sot pas më shumë se 60 orësh punë intensive të zjarrfikësve dhe ekipeve të shpëtimit....

Lajmet e fundit