Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Xhemi Shehu

Rezart Veleshnja lëshon thumbat në “ajër”, habit me deklaratat e tij: Iku koha e vlerave, është koha e antivlerave dhe e …

Pas Eneda Tarifës dhe Xhemi Shehut rolin e prezantuesës së spektaklit më të madh të humorit, Portokalli, e zuri moderatorja simpatike Fjoralba Ponari. Si çdo...

Arbana solli në jetë Diellin, kjo është dhurata e parë e Xhemi Shehut për vogëlushin

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj u bekuan me një djalë. Ishte vetë regjisori Grishaj...

Ndryshimet e ‘bujshme’ në Portokalli, iku Xhemi Shehu, vjen Eneda Tarifa

Portokallia është përfolur shumë për ndryshimet e thëna dhe të pathëna lidhur me largimet e aktorëve të saj. Sigurisht u përfol...

Xhemi i vë ‘vulën’, e konfirmon largimin nga Top channel. Në cilin ekran do ta shohim?

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu e ka konfirmuar se do të largohet nga Top Channel. Xhemi i është përgjigjur pyetjes së...

Pas 2 dekadash punë, Xhemi Shehu firmos dorëheqjen nga Top Channel

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu ka firmosur dorëheqjen nga gjigandi mediatik Top Channel. Xhemi nuk do jetë më në sezonin e...

Gjesti fisnik i Arbana Osmanit, Xhemi Shehu ‘ngre në qiell’ miken e ngushtë: Je më e mira

Ditën e sotme moderatorja e njohur Arbana Osmani është vlerësuar për gjestin e saj fisnik ku bëri dhe dhuroi 100 tiramisu për stafin mjekësor...

Xhemi nuk harron ‘sherrin’ me Alekta Vejsiun, që nisi për fustanet e Festivalit: Që mos të ngjajë si gagaçe… (E PLOTË)

Në përfundim të Festivalit të 58-të këngës që u zhvillua në RTSH, moderatorja Alketa Vejsiu u përballë me ‘kritika’ të shumta për veshjen. ...

Kolegu i Xhemit hakmerret keq ndaj Alketa Vejsiut, i publikon foton e hershme ‘BIO’: Eminemi do e kishte zili

Vijon përplasja në distancë mes Xhemi Shehut dhe Alketa Vejsiut. Këtë herë është kolegu i Xhemit, aktori Rezart Veleshnja ai i...

PLAS SHERRI/ Alketa Vejsiu sulmon Xhemi Shehun e Marina Vjollcën:  Xhemiles tonë do i shkonte roli i gagaçes! Motrat Vjollca dhe sheikët që të...

Alketa Vejsiu ka vendosur t’i japë fund modelit të moderatores e cila vazhdimisht përsërit “faleminderit” në ekrane dhe rrjete sociale. Moderatorja...

Veshur me bikini buzë detit, Xhemi Shehu publikon FOTO me të birin

Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të pëlqyera në Shqipëri. Ndonëse ka vite në skenë, ajo vazhdon të ketë po...

Lajmet e fundit