Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

xhelal svelca

Serbia ndalon zv.kryeministrin Bislimi dhe ministrin Svelça të hyjnë në Luginën e Preshevës

Serbia vazhdon të mos u japë leje zyrtarëve të Qeverisë së Kosovës, për të vizituar shqiptarët në Luginë të Preshevës. Kjo është një praktikë...

Sulmohet me granatë dhe kallashnikov Policia e Kosovës në Mitrovicë, ministri Sveçla e quan akt terrorist

Ministri i Brendshëm Xhelal Sveçla, në një konferencë të jashtëzakonshme ka bërë të ditur se mëngjesin e sotëm ka ndodhur një sulm ndaj Policisë...

Makina nga Shqipëria plot me drogë, shoferi ishte kosovar, reagon ministri: Është kapur 30 kg hashash, lufta do vazhdojë

Ministri i Brendshëm i Kosovës Xhelal Sveçla, reagon për kapjen e një sasie droge dje në Pikën Kufitare të Vërmicës, shkruan newsbomb.al. Makina me...

Lajmet e fundit