Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

xheferi

VIDEO/ Përplasje dhe kërcënime në parlamentin maqedonas, Xhaferi debat me deputetin: Mos ma drejto gishtin mua se ta thyej…

Tensione të shumta ka pasur në seancën plenare në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut lidhur me propozimin francez. Një përplasje të ashpër ka pasur dhe...

Lajmet e fundit