Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

xhaxhai

Arrestimi i Edison Begajt në Vlorë, flasin familjarët: Armën e kishte për vetëmbrojtje, gjithçka ishte tendecioze…

Tre ditë më parë në Lungomare është arrestuar Edison Begaj, 38-vjeçari nga Vlora që më 29 maj mbeti i plagosur nga një person i...

Rrëfimi tronditës i xhaxhait të së miturës që u përdhunua nga 5 persona në Mirditë: Vajza ka tentuar të vrasë veten

Xhaxhai i 15 vjeçares që u abuzua seksualisht nga 5 persona në Mirditë ka bërë një deklaratë tronditëse ditën e sotme.Ai është shprehur se...

‘Blerta nuk duron dot dritën, shikon makthe’, flet xhaxhai i të mbijetuarës nga tragjedia e Kombinatit: Më tha që në varrim t’u vendosja trëndafil...

Dhimitraq Paskali, xhaxhai i Blerta Josifit, të mbijetuarës së vetme nga tragjedia e Kombinatit, ku nëna dhe motra e saj u vetëflijuan në emër...

I ekzekutuan babain dhe xhaxhain, anëtari i grupit ‘Bajri’ shkon në varrim

Nis ceremonia e varrimit të dy vëllezëve Astrit dhe Brahim Bilali, të cilët u ekzekutuan ditën e djeshme para derës së shtëpisë së tyre...

DETAJE nga ngjarja në burgun e Beratit: 38-vjeçari që u gjet i vetëvarur është xhaxhai i Ariela Muratit, studentes që u vra nga i...

Dalin detaje të reja nga ngjarja e djeshme në Berat, ku një i dënuar tentoi t'i japë fund jetës. 38-vjeçari Bujar Murati nga fshati...

‘Jetoj me xhaxhain por nuk i mbaj mend emrin’, i riu shqiptar ‘sikletoset’ para policëve italianë (Çfarë i gjetën në makinë)

Disa ditë më parë efektivë të policisë italiane në Perugia zhvilluan aksionin e kontrollit të zakonshmëm. Ndërkohë vunë re një makinë të parkuar në...

Goditën njëri-tjetrin me sende të forta, arrestohen xhaxhai dhe nipi 17 vjeç (DETAJE)

Foto ilustruese Policia e Elbasanit ka arrrestuar 2 persona xhaxha dhe nip. Policia bën me dije se të arresurait janë Ervin Preçi,...

KRIMI HORROR në Tiranë, xhaxhai i del në mbrojtje 21-vjeçares: Ju tregoj të vërtetën

Selim Çmeta, xhaxhai i 21 vjeçares Marjana Çmeta, e cila akuzohet për vrasjen e vjehrrës Lirie Lami, është shprehur se mbesa e tij është...

Lajmet e fundit