Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

xhamia

Del video: Ja si u grabit gjatë natës Xhamia në Shkodër

Ndërkohë që vendi po përmbytej nga rreshjet e shumta të shiut gjatë orëve të natës, këta grabitës kanë shkuar të vjedhin Xhaminë më të...

Xhamia në Prishtinë, vatër e drogës dhe prostitucionit

Një xhami në Prishtinë është bërë vatër e prostitucionit dhe e drogës. Këtë shqetësim e ngriti përfaqësuesi i imamëve të Prishtinës, Idriz Gjigolli, gjatë...

Gjykata refuzon ndërtimin e Xhamisë: Është shumë e madhe

Kundërshtuesit e Xhamisë “Gold Coast” kanë arritur një fitore të madhe pasi Gjykata vendosi të refuzojë vendimin për ndërtimin e Xhamisë duke argumentuar se...

Pas reklamës së paguar, te “Economist” shfaqet një artikull jo shumë pozitiv për Shqipërinë

Nuk ka kaluar më shumë se një javë kur jë artikull i paguar nga qeveria shqiptare plot 350 milionë lekë, mbushte faqet e prestigjozes...

Dëbora bie si ortek nga çatia e xhamisë, zë poshtë dy persona (Video)

Sasi të mëdha dëbore janë shkëputur nga çatia e një xhamie duke goditur disa këmbësorë që qëndronin poshtë saj. Ngjarja...

Lajmet e fundit