Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

xhaka

Ditëlindje në karantinë, Taulant Xhaka dedikim të ëmbël të birit: Zoti dhe bashkëshortja ime më dhanë dhuratën më të bukur

Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka këtë vit e ka festuar ditëlindjen e tij në karantinë kjo për shkak të situatës së krijuar prej koronavirusit...

Taulant Xhaka në momente romantike, publikon FOTO duke u puthur me të fejuarën

Taulant Xhaka, është një ndër futbollistët më të njohur shqiptarë. Përveç karrierës së tij në futboll, Xhaka është mjaft i...

Pendohen Xhaka e Shaqiri, kërkojnë falje për simbolin e shqiponjës

Dy futbollistët nga Kosova të kombëtares zvicerane, të cilët bënë bujë pasi festuan golat kundër Serbisë me simbolin e shqiponjës, kanë...

Mustafa Nano dyshon te patriotizmi i Xhakës dhe Shaqirit: Gënjejnë veten…

Analisti dhe autori i emisionit me titull kontravers “Provokacija” në ABC Neës, Mustafa Nano ka thënë se të gjitha qeniet në botë kanë patriotizëm...

Festuan me shqiponjën, FIFA merr vendimin e PAPRITUR për Xhakën dhe Shaqirin

FIFA ka marrë vendimin për dy futbollistët shqiptarë të Zvicrës Granit Xhaka dhe Xherdan shaqiri, pasi festuan golat në fitoren ndaj Serbisë duke bërë...

Lajmet e fundit