Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Xhafaj

Flet gjerë e gjatë XHAFAJ: Ja pse u godita unë dhe im vëlla! U bënë bashkë interesa të grupeve kriminale dhe subjekteve të caktuara

Ish-Kryetari i Komisionit të Posaçëm për Reformën në Sistemin e Drejtësisë, Fatmir Xhafaj, ka thyer heshtjen e gjatë duke dhënë një intervistë të zgjeruar...

Rikonstruksioni i çerdhes ‘Pranverat’, Veliaj i shoqëruar nga Xhafaj: Besimi i prindërve për çerdhet dhe kopshtet publike, komplimenti më i madh

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe deputeti i PS në Njësinë 10, Fatmir Xhafaj, inspektuan punimet në çerdhen “Pranverat”, ku po shtohet...

PESË ORË në mbledhjen e kryesisë, Fatmir Xhafaj me superlativa: Më e mira e viteve të fundit

Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj zbulon detaje nga mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste që zgjati mëse pesë orë. Xhafaj thotë...

Fatmir Xhafaj voton me familjen: 30 qershori një ditë leksioni, i keqardhur për ata që…

Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka shprehur vullnentin e tij, duke votuar. Këtë e ka bërë me dije vetë Xhafaj me anë të një...

Përgjimet e Bild, socialistët debat te Komisioni i Ligjeve, Xhafaj: Prokuroria duhet të…(Kërkesa e Finos)

Publikimi i përgjimeve nga gazeta gjermane Bild ditën e sotme ka ngjallur debat mes deputetëve socialistë në Komisionin e Ligjeve. Në...

Vettingu në polici, përplasja e parë e Lleshajt me Xhafajn: SHÇBA nuk mund ta bëjë këtë

Ndryshimet e ligjit për Vettingun në polici përplasin për herë të parë publikisht ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj me paraardhësin e tij, Fatmir Xhafaj....

RAMA transmeton live të gjithë të vetët, por jo FATMIR XHAFAJN! Ja çfarë tha ish ministri nga foltorja

Ish ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj mbajti sot fjalën në Kuvend, teksa diskutohej për ndryshimet ligjore të Vettingut në polici.  Gjatë fjalës së tij,...

Incidenti në Parlament, reagon ish-ministri Xhafaj: Një TURP kjo që ndodhi sot. Kjo është fytyra e vërtetë e…

Ish-ministri Fatmir Xhafaj reagon pas incidentit të shëmtuar sot në Kuvend, ku deputeti Edi Paloka spërkati me bojë kryeministrin Edi Rama, në një seancë...

Kanabisi/ Rezultatet i publikoi Lleshaj, reagon në distancë Xhafaj: TURP për ata që për vite të tëra i dhanë vendit një imazh negativ

Ndërsa ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka prezantuar sot 'frytet' e luftës kundër kanabisit në Shqipëri gjatë 2018, paraardhësi i tij, Fatmir Xhafaj ka...

Komplot mes Xhafajt dhe Veliajt? Rama: Po ka, më kapët gafil. Do ketë dënime të rënda

Me ironi të thellë Rama iu përgjigj pyetjes së gazetarit të News 24 lidhur me komplotin e mundshëm që ky i fundit pyeti kryeministrin...

Lajmet e fundit