Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Xavier Bettel

I infektuar me Covid-19, kryeministri i Luksemburgut në gjendje të rëndë në spital, kishte marrë një nga dozat e vaksinës

Kryeministri i Luksemburgut Xavier Bettel, prej më shumë se një jave është infektuar me Covid-19 dhe prej dy ditësh ndodhet në gjendje të rënduar...

Lajmet e fundit