Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

wrestling

Burra dhe gra ndeshen në llucë, mësoni për eventin e çuditshëm në Londër

Në Londer është mbajtur sot eventi i çuditshem i Wrestling në baltë. 50 burra dhe 20 gra kanë konkurruar midis tyre...

Lajmet e fundit