Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Wilde Side

Të përqafuara dhe siç i ka bërë nëna, Cardi B dhe Normaniu shfaqen “super hot” në videklipin e këngës së re (VIDEO)

Reperja e famshme Cardi B dhe Normaniu kanë realizuar videoklipin e këngës “Wilde Side”, duke u shfaqur nudo. Cardi B, e cila është edhe shtatzënë...

Lajmet e fundit