Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

west side family

“Bir nona vet”, Landi i shkruan fjalët e para djalit Lukas: Ej, po si ka mundësi or burrë! Kaq i vogël dhe shkaktove “Zhurmë,...

Dy ditë më parë këngëtari i grupit West Side Family, Roland Hysi u bë për herë të parë baba. Partnerja e tij, Eva solli...

“Për momentin nuk jemi në shtëpi…”, Landi i “West side family” bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Landy Hysi, i “West Side Family” është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari me...

‘Zemra rreh’, West Side Family publikon hitin e verës (VIDEO)

West Side Family ka publikuar para pak minutash projektin më të ri muzikor të titulluar "zemra rreh". Një këngë vere e...

‘Marinela’, publikohet kënga e West Side Family dhe Eranda Libohovës (VIDEO)

West Side Family dhe Eranda Libohova kanë publikuar këngën e tyre të re. Kënga është publikuar në kanalin YouTube pak orë...

Sot do të mbushte 40 vjeç! Ja si e kujton miku i tij më i mirë Dr.Florin

Sot Dr. Flori do të mbushte plot 40 vite, në qoftë se do të ishte ende në jetë. Miku I tij...

Miri i West Side Family zbulon vendimin e madh të jetës personale

I ftuar mëngjesin e sotëm në KafeIn ishte Armir Shahini ose siç njihet Miri i Ëest Side Family. Ai erdhi tek Flavio për të...

Lajmet e fundit