Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

War Dogs

Tregtia e armëve të Gërdecit, Shkëlzen Berisha drejton gishtin nga shkrimtari: Gënjeu me skemë kriminale që të mashtronte qeverinë e SHBA, unë s’kam lidhje!

Gjykata e Lartë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk pranoi apelin e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili hodhi në gjyq dhe...

War Dogs i Hollywood në sytë e Zamirës së Gërdecit

Djali i Zamira Durdës do ishte sot 14 vjeç, por ai humbi jetën në shpërthimin e Gërdecit më shumë se tetë vjet më parë....

Publikohet traileri i “War Dogs”, filmi hollivudian kushtuar Diverolit të Gërdecit

Është publikuar traileri i filmit hollivudian “War Dogs”, i prodhuar nga kompania “Warner Bros”. I shkruajtur nga Todd Phillips i trilogjisë së famshme “The...

Lajmet e fundit