Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

wanda nare

Shumë zhurmë për asgjë, Icardi “shuan” thashethemet, poston foto me Wanda Nara

Shumë zhurmë për asgjë. U përfol shumë për një ndarje mes Icardit dhe Wanda Naras, por një gjë e tillë si duket nuk ka...

Lajmet e fundit