Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

Wanda Nara

Wanda Nara konfirmon divorcin me Mauro Icardin (FOTO)

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nuk janë më bashkë. Pas 9 vitesh martesë dhe shumë ulje-ngritjeve në jetën bashkëshortore, sulmuesi i Galatasaray dhe showgirl...

Nudo mbi shkëmbinj Wanda Nara feston ndarjen me Icardin, dalin fotot e nxehta

Wanda Nara është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe "tenelovela" e saj me futbollistin argjentinas, Mauro Icardi, e ka mbajtur...

Nuk ka më dyshime, Wanda Nara dhe Mauro Icardi drejt divorcit, del video: Nuk duroj dot më…

Kësaj here nuk janë as thashetheme, as spekulime, as supozime, por është fakt, Wanda Nara dhe futbollisti argjentinas Mauro Icardi do të divorcohen. Gjatë orëve...

I ndodh për herë të parë, “befasia e hidhur” për Wanda Naran në restorantin francez

Nuk i kishte ndodhur asnjëherë të priste në radhë, për shkak të famës që ajo ka. Por kjo ditë erdhi për Wanda Naran, e cila...

Wanda Nara provokon fansat, partnerja e Icardit bën postimin HOT

Wanda Nara vijon të jetë aktive në rrjetet sociale. Partnerja e futbollistit Mauro Icardi vazhdon të bëjë postime provokuese, të cilat nxisin reagimin e...

40 minuta telefonatë me Eugenia Suarez, Nara në versionin e “vrasëses”: Herët ose vonë do të shihemi!

Një nga temat më të përfolura në ditët e fundit në Gossip ishte çështja Icardi-Wanda Nara. Dyshohet se futbollisti ka tradhëtuar bashkëshorten Nara me...

Mos e besoni po deshët! Ju prezantojmë me Wanda Narën para operacioneve plastike

Wanda Nara është një ndër femrat më seksi dhe një nga bashkëshortet më tërheqëse të futbollistëve. E lakuar shpesh herë për format bombastike që ka...

Wanda merr fëmijët dhe braktis futbollistin, Icardi futet në depresion, fillon të shfaqë probleme mendore

Mauro Icardi dhe Wanda Nara, çifti më i përfolur i showbizit janë në një krizë dhe si duket kësaj rradhe situata është mjaft serioze. Nara...

“Shkatërrove familjen për shkak të një k**ve”, Wanda Nara ndahet nga Mauro Icardi? Kjo është bukuroshja që hyri mes çiftit

Wanda Nara dhe futbollisti Mauro Icardi nuk janë më bashkë, të paktën kështu raportojnë mediat e huaja. Ka qenë një postim në rrjetet sociale i...

La Maxi Lopez për Icardin, Wanda Nara me version të ri për ndarjen: Ai më tradhtoi

Vite më parë bëri bujë ndarja e Wanda Naras nga futbollisti Maxi Lopez. Arsyeja kishte të bënte me faktin se modelja Nara kishte nisur...

Lajmet e fundit