Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

wake up

“Unë mund të mbaj shumë kunguj në një sqetull”, pasi humbi zgjedhjet Ori Nebiaj zbulon se ku do e shohim këtë sezon

Këtë vit Ori Nebijaj kandidoi si deputete në listat e Partisë Demokratike, por nuk arriti të merte votat e mjaftueshmne personale për të thyer...

Pas martesës, moderatorja e njohur shqiptare flet për zgjerimin e familjes

Moderatorja e njohur sportive, Vilma Masha ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin ‘Wake up’ ku ka folur për dasmën e saj...

Moderatori i njohur surprizon publikun, këndon në trasmetim live për Krishtlindje (VIDEO)

Isli Islami është moderatori që prej vitesh zgjon të gjithë shqiptarët çdo mëngjes. Ai bashkë me Ori Nebiaj janë një dyshe...

Konfirmohen zërat, Eno Popi jo më pjesë e emisionit në Top Channel

Rreth një vit më parë përkrah Eno Popit dhe Isli Islamit, u bashkua edhe Ori Nebijaj si moderatore në emisionin e mëngjesit, ‘Wake Up’....

Moderatorja shqiptare i thotë me EMRA, ja të ftuarit që e kanë NGACMUAR

Ajo është ndër moderatoret më simpatike në ekranet shqiptare.  Bëhet fjalë për Ori Nebiaj, e cila mbrëmjen e kaluar ishte e...

Ish zëdhënësja e PD, tani do ju thotë mirmëngjes çdo ditë në këtë ekran (Foto)

“Mirëmëngjes! (qesh) Tashmë do të themi mirëmëngjes çdo ditë dhe do të jetë shumë bukur besoj me Enon edhe me Islin, që do...

Pas “Bonbon”, këto janë projektet e radhës së Era Istrefit

Ajo kishte premtuar se në tetor do të publikonte hitin e radhës, por nuk ndodhi kështu. Në një intervistë ekskluzive për “Wake Up” në...

Pas largimit të Mira Kazhanit, zbulohet prezantuesi që do shoqërojë Eno Popin në mëngjes

Mira Kazhani ka konfirmuar se nuk do të jetë më në emisionin e mëngjesit “Wake-up” në Top-Channel. Ndërkohë, Olti Curri ka zbuluar se cili...

Lajmet e fundit