Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

vuno

Lajm i mirë nga Kadastra: Përfundon faza e parë e procesit të regjistrimit fillestar për bllokun e parë në Vuno (LISTA E EMRAVE TË...

Agjencia Shteterore e Kadastrës ka njoftuar se ka përfunduar faza e parë e procesit të regjistrimit fillestar për bllokun e parë të ZK 3844...

Berisha: Rama dhe Xhillari po vjedhin troje në Vuno

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me denoncimet e tij nga qytetarët dixhitalë. Në denoncimin e publikuar pak më parë në profilin e tij zyrtar Berisha...

Gjergj Bojaxhi kundër Edi Ramës: Debat bosh për Himarën, në Vuno banorët janë nën terror, vetëm Samir Mane është i qartë

Anëtari i Partisë Sfida për Shqipërinë, Gjergj Bojaxhi ka reaguar për debatin më të fundit ku është përfshirë kryeministri Edi Rama dhe autoritetet greke...

Prishen 22 ndërtime pa leje, aksioni në Dhërmi e Vuno

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vijuar aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje në zonën bregdetare në Jug të vendit. ...

Lajmet e fundit